Інноваційний центр "Dissertaciya Plus" Написання дисертацій на замовлення


Наш контактний телефон:
(066) 196-78-74

Проходження захисту дисертації

Проходження захисту дисертації

 1. Підготовка дисертації і автореферату у відповідності з вимогами ВАКу (кількість публікацій, наукова проблема, оформлення, об'єм тощо)
 2. Підготовка документів згідно з Переліком ВАКу та вимогами спецради (див. ДОКУМЕНТИ).
 3. Подання документів вченому секретарю спецради.
 4. Бесіда з головою спецради. При собі мати заяву, дисертацію і відгук семінару. Голова наносить на заяву резолюцію, щоб секретар спецради прийняв документи до розгляду.
 5. Доповідь на наукових семінарах. Доповідь повинна являти собою огляд по проблемі, яку вирішує дисертація.
 6. Розгляд дисертації. Призначають комісію з 3-х членів ради, які готують попередній висновок по дисертації (1 -2 стор.)
 7. Представлення дисертації одним з членів комісії на засіданні спецради. Затверджуються опоненти і додатковий список розсилки автореферату (див. ДОКУМЕНТИ).
 8. Подача Повідомлення про захист до Бюлетеня ВАКу (для докт. дис.) або до журналу Науковий світ (для канд.дис.).
 9. Друкування автореферату (з дозволу вч. секретаря спецради) тільки у видавництвах, що мають відповідну ліцензію. На обкладинці автореферату повинні бути вказані повні вихідні дані видавництва.
 10. Розсилка (передача) дисертацій і авторефератів опонентам. Дисертації повинні супроводжуватися листами на бланках Інституту, до яких додаються ксерокопії вимог ВАКу. Листи підписуються вченим секретарем спецради і реєструється в канцелярії (не пізніше, як за 40 днів до захисту).
 11. Захист можна проводити лише через місяць після виходу в світ бюлетеня ВАКу (або журн. Наук. Світ), де надруковане повідомлення про захист.
 12. Розсилка авторефератів за місяць до захисту. Розсилка проводиться згідно з реєстром, до якого входять:
  1. обов'язковий список ВАКу,
  2. провідні організації по даній спеціальності, затверджені ВАКом (які не увійшли до обов'язкового списку ВАКу),
  3. члени спецради,
  4. додатковий список, затверджений спецрадою при представленні дисертації.
  Список адресатів розбивається на три розділи:
  • У межах Києва;
  • У межах України;
  • За межі України.
  Реєстр підписується вченим секретарем спецради (в кінці).
 13. Одночасно з розсилкою автореферату в бібліотеку Інституту передається один примірник дисертації та примірник автореферату.
 14. За місяць до захисту технічному секретарю спецради подаються документи для оплати роботи опонентів.
 15. За два тижні до захисту треба підготувати заключний Висновок спецради (проект), який підписується тими ж трьома членами спецради, що готували попередній висновок при представленні дисертації. Чистовий варіант Висновку розмножується у кількості 20 примірників.
 16. За тиждень до захисту членам спецради розноситься повідомлення про дату, час і місце захисту.
 17. За тиждень до захисту також вивішується оголошення про захист (прохідна інституту), де вказується: число, день, час і місце захисту; назва дисертації і її автор; консультант, опонент (звідки вони). Розмір оголошення - пів листа ватмана.
 18. До засідання спецради (захист) повинні бути підготовлені плакати ( не більше 20). Плакати розвісити за годину до захисту.