Інноваційний центр "Dissertaciya Plus" Написання дисертацій на замовлення


Наш контактний телефон:
(066) 196-78-74

Питання, які найчастіше виникають при замовленні дисертацій

1. Де можна детальніше ознайомитися з умовами співпраці?

Детально ознайомитись з умовами виконання дисертацій Інноваційним центром "Dissertaciya Plus" можна за посиланням Умови виконання замовлень

2. У якому місті Ви знаходитеся?

Наш головний офіс знаходиться в місті Києві. У всіх великих містах України є наші представники. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, Росії, Білорусії, Молдавії. Також ми обслуговуємо клієнтів їх Польщі, Німеччини, Франції, США.

3. Ви працюєте за передоплатою?

Так, ми працюємо тільки по передоплаті. Для дисертацій сума передоплати, як правило, становить 20% від загальної вартості. Мінімальна сума передоплати становить половину вартості одного розділу дисертації.

4. Хто буде виконувати написання дисертації: кандидат наук, аспірант?

Роботу буде виконувати той виконавець, якого Ви виберете з пропонованих нами виконавців. Після оцінки замовлення Ви отримаєте список з вартістю виконання роботи та короткою характеристикою виконавців. Як правило, це 3-6 виконавців. Це можуть бути аспіранти, кандидати, доктори наук, викладачі ВНЗ. Ви обираєте того, який більше підходить Вам по ціна і характеристикам.

5. Як аспірант, який замовляв виконання дисертації, в цьому випадку може її захистити? Адже по суті він у ній нічого не розуміє?

Взагалі-то, аспірант, який замовляє роботу, її вичитує, щоб знати, що там написано. Крім того, ще аспірант показує всі науковому керівнику, радиться з ним. Той теж вносить свої пропозиції. Він спілкується з виконавцем, за допомогою телефонних конференцій. Пропонує своє бачення проблем, їх рішень, структури роботи. Не потрібно думати, що виконавець повністю сам все придумує і вирішує. Замовник вникає в роботу так як її треба буде ще захистити. Аспірант чогось вирішив взяти саме цю тему, а не іншу якусь. Він чимось мотивує свій вибір. Просто не витрачає свій час на те, щоб це все сформулювати належним чином, і все красиво описати.
Це описано найбільш вдалі методи співпраці. Якщо аспірант не вникає в роботу, то йому буде дуже важко захищатися.

6. Працюючи з Вами, я буду отримувати роботу по пунктах (1.1., 1.2. Тощо) або по главах (Глава 1., Глава 2. І т.д.)

За домовленістю

7. Якщо з якихось причин після одержання частини роботи і моєї оплати виконаної роботи, необхідна розтягнутість у часі (свята, відпустка, відрядження керівника, хвороба чи інші якісь обставини), в цьому випадку Ви перериваєте відносини із замовником або можливо звертатися до Вас з деякими перервами у часі (через тиждень-два, місяць)?

Доопрацювання згідно п. 6.3.1. договору виконується протягом року після передачі Вам матеріалів.

8. Як бути в тому випадку, якщо робота не належної якості?

У випадку зауважень до роботи виконуються доопрацювання до прийняття роботи замовником. Доопрацювання безкоштовна в межах затвердженого плану.

9. Складання плану входить в суму або це оплачує окремо? Скільки?

Робота завжди оцінюється комплексно. У заявці відразу вказується все, що потрібно зробити на замовлення (складання плану, глави, статті, тези, анотації, реферати і т.д.).

10. Скільки потрібно часу на план, на написання пунктів 1.1. і т.д.

Орієнтуємося на Ваші терміни. Детально потрібно обговорювати з виконавцем, який буде виконувати роботу.

11. Оплата повинна проводитися по пунктах або по главам?

Мінімальна сума оплати становить половину вартості одного розділу (глави). Але Ви можете замовляти всю роботу і по пунктах, тільки в цьому випадку кожен пункт буде оцінюватися окремо і оформлятися окремим договором.

12. І написати з чого починається робота з Вами?

Робота починається з заповнення заявки на сайті для оцінки роботи. Після оцінки ми зможемо назвати точну ціну.

13. Ціна, яка буде обговорена, не буде змінюватися в процесі співпраці?

Ціна не змінюється і жорстко закріплена в договорі. Також у договорі закріплений обсяг робіт який входить в дану суму.