Інноваційний центр "Dissertaciya Plus" Написання дисертацій на замовлення


Наш контактний телефон:
(066) 196-78-74

Докторська або кандидатська дисертація

Ми надаємо послуги по виконанню та супроводу кандидатських та докторських дисертацій. Забезпечуємо повний цикл дисертаційного дослідження від допомоги в виборі теми до підготовки захисту.

Вартість послуг залежить від терміну виконання роботи, складності теми і обсягу дисертаційного дослідження. Для того щоб точно визначити ціну дисертації Вам потрібно заповнити форму на сайті https://disser.in.ua/zamoviti-disertaciyu.html. Після її опрацювання ми запропонуємо Вам характеристики виконавців та вартість виконання роботи.

При написанні кандидатських і докторських дисертацій ми використовуємо різноманітні схеми взаємодії з нашими клієнтами. Пропонуємо Вам найбільш зручні варіанти виконання Вашого замовлення.  

Замовлення плану дисертації (якщо необхідно)

Ви вносите передоплату у розмірі 100 % вартості плану дисертації. Після отримання коштів на рахунок ми готуємо варіанти плану і висилаємо його Вам на затвердження. Після узгодження і затвердження плану ми приступаємо до роботи над рукописом дисертації. Зазвичай виконання замовлень на дисертації виконується по етапах – по главах. У випадку замовлення дисертації повністю ми висилаємо Вам розділи дослідження на узгодження по мірі їх готовності.

1 варіант. Написання дисертаційного дослідження цілком:

Після укладення договору, Ви вносите передоплату у розмірі 100 % від вартості дослідження і повідомляєте нас про це по телефону +380 (66) 196-78-74 або e-mail order@disser.in.ua. Після отримання коштів на рахунок ми приступаємо до виконання Вашого замовлення і висилаємо Вам розділи дисертації  по погодженому  графіку. Терміни виконання однієї глави складають, як правило, 2-3 тижні.

2 варіант. Написання кожної глави повністю:

Після укладення договору, Ви вносите передоплату у розмірі 100 % від вартості однієї глави дисертації і повідомляєте нас про це по телефону +380 (66) 196-78-74 або e-mail order@disser.in.ua. Після отримання коштів на рахунок ми приступаємо до виконання першої частини Вашого замовлення і висилаємо Вам першу частину для узгодження до зазначеного Вами терміну. Терміни виконання однієї глави складають від 3-х тижнів. Після узгодження ви вносите наступну частину суми. Після отримання коштів на рахунок ми приступаємо до виконання другої частини Вашого замовлення і висилаємо його повністю до зазначеного Вами терміну і так далі.

3 варіант. Написання кожної глави по частинах:

Після укладення договору, Ви вносите передоплату у розмірі 50% від вартості однієї глави дисертації і повідомляєте нас про це по телефонну +380 (66) 196-78-74 або e-mail order@disser.in.ua. Після отримання коштів на рахунок ми приступаємо до виконання першої частини Вашого замовлення і висилаємо Вам першу частину для узгодження до зазначеного Вами терміну. Терміни виконання однієї частини глави складають 10-20 днів.

Можливі корективи вносяться нашими фахівцями безкоштовно.

Аналогічні можливо окремо виконати та замовити автореферат, наукові статті з публікацією у фахових виданнях за переліком ВАК або монографію.